loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
10 % taniej dla rodzin i seniorów

10 % taniej dla seniorów i rodzin wielodzietnych

Przystąpiliśmy do Miejskiego Programu "Siemianowicka Karta Seniora 60+" oraz "Siemianowicka Karta Rodziny". Każda osoba, posiadająca taki dokument może liczyć na 10 % zniżki w naszym sklepie. 

karta rodzinykarta seniora

Śpiwór podróżnika
Cena:154,79 PLN
171,99 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN
Rolety samochodowe Kubuś Puchatek - Disney - 2 szt
Cena:54,45 PLN
60,50 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN
Płatność

W sklepie BRRRUM (http://brrrum.pl) można dokonywać płatności na kilka sposobów. 

A) Przedpłata

1. Za każdy towar w sklepie, dzięki naszemu partnerowi TRANSFERUJ.PL można zapłacić za pośrednictwem systemu szybkiej płatności on-line. Zachęcamy do dokonywania tego typu transakcji, gdyż przyśpieszają one cały proces dokonywania zakupu. Natychmiast po dokonaniu zakupu mają Państwo możliwość przejścia na stronę internetową swojego banku i dokonania płatnośći. O tym fakcie zostaniemy poinformowani od razu, natychmiast zaczniemy przygotowywać dla Państwa wysyłkę.


2. Płatność przelewem na konto bankowe firmy BRRRUM Karolina Włoczyk-Orzechowska, ul. Pronobisa 19, Siemianowice Śląskie, 41-106. Przelew taki zwykle jest wygodniejszy dla osób, które z jakichś względów nie chcą płacić za towar w chwili dokonania zakupu, lecz za kilka godzin, w późniejszym czasie lub np. na poczcie. Prosimy w tytule przelewu wpisać numer zamówienia. Numer zamówienia znajdą Państwo w mailu, jaki zostanie do Państwa wysłany po dokonaniu zakupów, z prośbą o potwierdzenie. 
Numer naszego konta bankowego to: 06 1050 1357 1000 0091 4838 5017


B) Pobranie


Macie Państwo możliwość zapłacić za zamówienie w momencie przyjazdu kuriera. Zawsze powinno się sprawdzać, czy towar przybył do Państwa w stanie niezniszczonym. 
Jedynym towarem, za który nie można zapłacić w ten sposób są Chusty do noszenia niemowląt marki Babylonia


C) Gotówka


Za towary znajdujące się w magazynie Sprzedającego  możecie Państwo zapłacić gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie naszego sklepu. 

Wszystkie wyżej wymienione informacje są dostępne i zautomatyzowane w trakcie dokonywania konkretnego zakupu. 

Opinie o BRRRUM Karolina Włoczyk-Orzechowska