loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
10 % taniej dla rodzin i seniorów

10 % taniej dla seniorów i rodzin wielodzietnych

Przystąpiliśmy do Miejskiego Programu "Siemianowicka Karta Seniora 60+" oraz "Siemianowicka Karta Rodziny". Każda osoba, posiadająca taki dokument może liczyć na 10 % zniżki w naszym sklepie. 

karta rodzinykarta seniora

Śpiwór podróżnika
Cena:154,79 PLN
171,99 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN
Osłona na fotel Dzwoneczek Wróżka
Cena:26,55 PLN
29,50 PLN
Wysyłka od: 11.00 PLN
O sklepie

Sklep dla małych podróżników 

W samochodach spędzamy coraz więcej czasu, przemieszczając się codziennie do przedszkola, do pracy i z powrotem. Podróżujemy do odległych krain, na wypady na weekendy, do innego miasta na obiad. 

Problem zaczyna się wtedy, gdy w całą tą gonitwę codzienności trzeba zaangażować dziecko, które ma prawo czuć się niekomfortowo w podróży.

W sklepie brrrum.pl odnajdziesz więc to, czego potrzeba twojemu dziecku, aby poczuło się dobrze, podczas jazdy samochodem. Mamy odpowiedż na pytanie, co zrobić, aby nasz maluch nie odczuwał monotonii jazdy i by nawet najbardziej odległa podróż stawała się dla niego wspaniałą przygodą. 

Nie zapominamy jednak o aktywności fizycznej. Pływanie i jazda na rowerze to jedne z najpopularniejszych sportów w Polsce.

Dlatego poszerzamy naszą ofertę o artykuły związane z nauka pływania oraz jazdą na rowerze. 

Ponadto interesuje nas wszystko, co wspiera rozwój i zachęca do większej aktywności. Dla swoich klientów wyszukujemy tylko produkty wyjątkowe, certyfikowane, nagradzane. To akcesoria i stroje do nauki pływania marki Konfidence, hamaki i chusty od Amazonas, tekstylia i kostiumy kąpielowe od Sterntaler, nagradzane dodatki do samochodu polskiego producenta Tuloko. Ofertę sklepu uzupełniamy certyfikowanymi akcesoriami podróżniczymi do samochodu i na rower z postaciami z bajek Disney'a.

Jednym słowem "Jeśli jedziesz, to tylko z Brrrum.pl".

Opinie o BRRRUM Karolina Włoczyk-Orzechowska