loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Archiwum
 • 2016
 • 2015
 • 2014
Jeśli jedziesz to tylko z brrrum.pl
 • Sklep dla małych podróżników 

  W samochodach spędzamy coraz więcej czasu, przemieszczając się codziennie do przedszkola, do pracy i z powrotem. Podróżujemy do odległych krain, na wypady na weekendy, do innego miasta na obiad. 

  Problem zaczyna się wtedy, gdy w całą tą gonitwę codzienności trzeba zaangażować dziecko, które ma prawo czuć się niekomfortowo w podróży.


  W sklepie brrrum.pl odnajdziesz więc to, czego potrzeba twojemu dziecku, aby poczuło się dobrze, podczas jazdy samochodem. Mamy odpowiedż na pytanie, co zrobić, aby nasz maluch nie odczuwał monotonii jazdy i by nawet najbardziej odległa podróż stawała się dla niego wspaniałą przygodą. 

  Nie zapominamy jednak o aktywności fizycznej. Pływanie i jazda na rowerze to jedne z najpopularniejszych sportów w Polsce.

  Dlatego poszerzamy naszą ofertę o artykuły związane z nauka pływania oraz jazdą na rowerze. 

  Ponadto interesuje nas wszystko, co wspiera rozwój i zachęca do większej aktywności. Dla swoich klientów wyszukujemy tylko produkty wyjątkowe, certyfikowane, nagradzane. To akcesoria i stroje do nauki pływania marki Konfidence, hamaki i chusty od Amazonas, tekstylia i kostiumy kąpielowe od Sterntaler, nagradzane dodatki do samochodu polskiego producenta Tuloko. Ofertę sklepu uzupełniamy certyfikowanymi akcesoriami podróżniczymi do samochodu i na rower z postaciami z bajek Disney'a.

  Jednym słowem "Jeśli jedziesz, to tylko z Brrrum.pl".


2016-04-24 08:59:00

Opinie o BRRRUM Karolina Włoczyk-Orzechowska